Září 2013

Bratrstvo-Lovci

24. září 2013 v 21:09 | Nalouwi |  Oblíbené knihy
Tento den je na řadě písmeno L a s tím kniha Lovci ze série Bratrstvo od Johna Flanagana.
(Vidíte, jak mi to hezky jde, když nic neslibuju...?!)

Králové Clonmelu

23. září 2013 v 20:51 | Nalouwi |  Oblíbené knihy

Ano je to pravda! Přidávám další příspěvek tak rychle!! :D Je to neuvěřitelné, ale obávám se, že další bude zase za dlouho. Jak jste si možná všimly, včera jsem zavítala na všechny moje oblíbené blogy-někde po sobě zanechala stopu, někde ne. Takže se uvidí, jak teď budu aktivní... :)
No tak konec mých zbytečných keců a něco ke knížce. Na dnešek připadla knížka od Johna Flanagana, jednoho z nejlepších spisovatelů na světě a jeho knížku Hraničářův učeň Králové Clonmelu.


Útěk

21. září 2013 v 16:42 | Nalouwi |  Jednorázovky
Ahojky, omlouvám se, zase jsem tu nebyla, ale je toho fakt hodně... Opravdu ráda bych vám slíbila, že jednoho krásného dne si sednu a projdu všechny vaše blogy, ale zatím je tento den v nedohlednu. Tak mi prosím odpustťe a dovolte zveřejnit jednu jednorázovku.

Jantarové kukátko

6. září 2013 v 21:50 | Nalouwi |  Oblíbené knihy
Když se teď podívám na poslední článek (mimo ten včerejší), který jsem vydala, jsem mírně zděšena. Opravdu to trvalo tak dlouho, než jsem se dokopala napsat alespoň pár vět?
No jak vidíte snažím se to velmi rychle nahradit, ale pořád tam vidím ty články: Červenec (3) Září (1) ...ten srpen tam fakt chybí. :(
OK je tu další díl toho mého projektu Má knihovnička bla bla bla :) Fakt se omlouvám, myslela jsem, že s tímhle to půjde rychle, ale další chyba.
Tak a konec keců. Knížka, kterou jsem vybrala se jmenuje Jantarové kukátko. A je to knížka od Philipa Pullmana.

Poklad

5. září 2013 v 21:45 | Nalouwi |  Jednorázovky
A je to tady. Nalouwi opět na blogu. Všem se moc omlouvám... Nevím, jestli to mám svést na dovolenou ve Španělsku a velmi opravdu velmi nabité prázdniny, nebo na to, že jsem byla moc líná přepsat všechno do počítače. Tak asi od každho trochu.. :) No nevím, jestli vám mám slibovat, že teď toho přibude víc, protože to jsem udělala už mnohokrát a nikdy to tak nebylo. Pokusím se tedy slíbit, že budu psát víc, mám teď trochu něco napsané, ale nevím, jak budu stíhat přepisování. Ono se totiž řekne, jo začátek školního roku, to bude pohoda, ale houby s voctem! Nic takového... :D No to je jedno. Je tu taková velmi krátká jednorázovka.
Tak doufám, že se bude líbit. A co vy, jak zvládáte začátek školního roku?? :)

Dík za návštěvu :-)