Povídkový fotbálek

21. října 2012 v 16:55 | Nalouwi |  Jednorázovky
Vím, že jsem to přidala pozdě, ale nějak jsem nestíhala...Povídkový fotbálek je projekt z tvorby NikyRoovy. Je to čistě řetězový projekt, který koluje dál a dál... V projektu jde určitě o povídky. Určitě všichni znáte známý slovní fotbal. Bude to vlastně něco podobného. V mém článku si ty přečteš povídku, kterou jsem na prvidla řetězce napsala já. Poslední větu využiješ a usadíš ji na začátek svého příběhu. Pak nezapomeň napsat, od koho jsi konec využil, ať je jasno. Na váš blog pak přijdou další čtenáři, kteří usadí váš konec na začátek té svojí povídky.
Povídkový fotbálek
Je to její krutý, nezvratný osud. Tisíce let pozorovat svou rodinu a přátele jak umírají. Viděla spoustu dětí a lidí z jejího rodu a mnoho kluk, se kterými se odvážila chodit, jak umírají v příšerných bolestech. Proč to dělala? Věděla přece, že po nějaké době, co jí poznají, zemřou. TAK PROČ? Nemohla nic dělat, jen doufat, že to jednoho úžasného dne skončí. A to všechno jen kvůli její hlouposti- dávné chybě. Z oka jí ukápla slza. Otočila se zády ke svému mrtvému příteli, jehož tělo bylo zkrouceno do nepřirozených tvarů a jemuž se na tváři objevil výraz bolesti a zděšení. Utekla do lesa, aby nemusela čelit zvědavcům, kteří se tu jistě brzy objeví. Musí něco vymyslet, ale nejprve se musí vzpamatovat z této rány. Tak jako dlouhá léta předtím. Tohle všechno se musí opakovat, dokud se nestane zázrak.

O co se jedná?
Chápeme všichni? Tohle všechno se musí opakovat, dokud se nestane zázrak.
Zkopíruj si tenhle článek, jen dodej svoji povídku, která začíná na poslední větu té mé poslední! Dej si na blog i ikonku! Napiš adresu blogu toho, od koho jsi větu využil a nech řetězec kolovat dál! Ať všichni víme jak se řídit heslem: Něco končí, něco začíná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dík za návštěvu :-)